کاغذ دیواری سالن پذیرایی

سه‌شنبه 23 شهریور 1395 ساعت 16:11

کاغذ دیواری سالن پذیرایی


در بین انواع کاغذ دیواری منزل، کاغذ دیواری سالن پذیرایی مهمترین و پرمصرف ترین کاغذ دیواری است. طرح کاغذ دیواری سالن ولابی مناسب با سبک دکوراسیون انتخاب می شود. اگر دکوراسیون منزل شما کلاسیک است، از کاغذ دیواری های کلاسیک و لاکجری استفاده کنید. اگر بیشتر به مدل های مدرن علاقه دارید، انواع کاغذ دیواری مدرن مطابق با سلیقه شما وجود دارد. رنگ کاغذ دیواری های سالن را معمولا هماهنگ با رنگ پرده و مبلمان انتخاب می کنند.

 

انواع مدل کاغذ دیواری سالن منزل

همانطور که گفته شد مدل های کاغذ دیواری سالن به دو دسته کاغذ دیواری کلاسیک و کاغذ دیواری مدرن تقسیم می شود. کاغذ دیواری طرح داماسک، گلدار و منحنی دار از این گروه است. کاغذ دیواری کلاسیک را معمولا با مبلمان استیل و کلاسیک به کار می برند. در این سبک دکوراسیون از رنگهای شیک و روشن مثل بژ، کرم، سفید، طلایی، طوسی- آبی، نسکافه ای و قهوه ای استفاده می شود. خوشبختانه سبک دکوراسیون کلاسیک را در هر فضا مثل خانه بزرگ یا کوچک، ویلا یا آپارتمان می توان به کار برد و رنگ روشن آن اجازه استفاده از آنرا در فضاهای کم نور می دهد. در زیر چند نمونه کاغذ دیواری کلاسیک به کار رفته در سالن پذیرایی را ببینید:


کاغذ دیواری کلاسیک سالن پذیرایی image 

کاغذ دیواری کلاسیک سالن پذیرایی image

 

کاغذ دیواری کلاسیک در سالن پذیرایی image

 

کاغذ دیواری مدل مدرن شامل کاغذ دیواری سه بعدی، کاغذ دیواری هندسی، کاغذ دیواری با طرح ساده  و کاغذ دیواری و کاغذ دیواری دارای نوشته می شود. در هر آلبوم کاغذ دیواری کاغذ دیواری ساده هماهنگ با هر طرح کاغذ دیواری از جمله کاغذ دیواری مدرن وجود دارد. به همین دلیل در هر آلبوم کاغذ دیواری، طرح های ساده هماهنگ و همرنگ کاغذ دیواری های طرح دار از جمله کاغذ دیواری های مدرن وجود دارد. کاغذ دیواری مدرن با پرده های ساده، مبلمان راحتی و مبلمان ساده به کار می رود. رنگ به کار رفته در دکوراسیون مدرن، معمولا رنگ تیره و تند مثل آبی تند، سورمه ای، زرشکی و سبز است. همچنین کاغذ دیواری های جدید که طرح های ساده و رنگ ملایم دارند، برای دکوراسون مدرن به کار می روند. برای به کار بردن کاغذ دیواری با رنگ تند و تیره، سالن باید نور کافی داشته باشد. اگر فضا کوچک و کم نور است، استفاده از کاغذ دیواری رنگ روشن بهتر است. عکس های زیر دو نمونه کاغذ دیواری مدرن اجرا شده در سالن را نشان می دهد:


 کاغذ دیواری مدرن سالن پذیرایی image

کاغذ دیواری مدرن سالن پذیرایی image